ניהול סיכונים

תיכנון פיננסי מקיף מביא אותנו ליעדים שהגדרנו מראש ומטרות שסימנו. אנחנו שואפים לצמיחה כלכלית מקסימלית ויציבות.

בדרך לשם עלולים להיות אירועים בלתי צפויים שיפגעו לנו במטרות ובשאיפות.

כמשפחה אנחנו חייבים להגן על עצמנו מפני אירועים בלתי צפויים. מוצרי הביטוח השונים ייתנו לנו הגנה והיערכות לנהל את הסיכונים הללו. בצורה זאת נצליח למזער את הנזק הצפוי ונשמור על רמת החיים אליה הורגלנו.

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

מערכת הבריאות של ישראל היא בין הטובות והמפותחות בעולם, אבל היא גם בין העמוסות ביותר בעולם המערבי. העומס על מערכת הבריאות גורם להמתנה ארוכה לניתוחים בבתי חולים ציבוריים, לחוות דעת רפואית ולבדיקות. בנוסף לכך קיים מחסור באיברים להשתלה ועשרות תרופות מצילות חיים אשר לא בסל התרופות. ביטוח הבריאות הפרטי נותן מענה מקיף מאוד לבעיות אלו, ומאפשר לרכוש הגנות מסוגים שונים המבטיחות שקט נפשי באירועים הבלתי צפויים של החיים.

ביטוח חיים

ביטוח חיים

בעל חשיבות רבה בניהול סיכונים. מקרה מוות עלול להשאיר את היקרים לך ללא מקור פרנסה. ביטוח חיים למקרה מוות נותן מענה למשפחה להמשיך לקיים שגרה כלכלית גם במקרה מוות חלילה של אחד מבני הזוג. יש חשיבות לקנות סכום למקרה מוות המאפשר המשך חיים לפיו התרגלה המשפחה. הביטוח יכול להיות כסכום חד פעמי שהמשפחה קונה, או כפנסיית שארים חודשית לבן או בת הזוג.

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

כאשר אנחנו צעירים, קשה לנו לראות את עצמינו בגיל מבוגר נקלעים למצב סיעודי, אבל התקדמות הרפואה ועליית תוחלת החיים מעלים את הסיכון שנהיה סיעודיים בגיל מבוגר. הביטוח נותן מענה לכל גיל אבל מרבית התביעות נעשות בגיל השלישי. ביטוח סיעודי משמש כרשת ביטחון כלכלי למשפחה. טיפול סיעודי דורש הוצאות גבוהות מאוד. אפשרות אחת היא בבית ואפשרות אחרת במוסד. מוסדות סיעוד יקרים מאוד במדינת ישראל. האחריות לטיפול בחולה חלה על משפחתו ולכן החשיבות הגדולה מאוד לרכישת כיסוי על מנת לשמור על רמת החיים אליה הורגלה המשפחה.

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה

הפחד לאבד את יכולתנו לעבוד ולפרנס את משפחתנו כתוצאה ממחלה או תאונה קיים אצל כולנו. ביטוח אובדן כושר עבודה או פנסיית נכות באים לשמור עלינו מפחד זה. אנחנו קונים דרך מקום העבודה או באופן עצמאי כיסוי שנותן מענה ל 75% מהשכר שלנו. במקרה מחלה או תאונה ואי יכולת לעבוד, נקבל את הפיצוי שקנינו עד גיל 67 כל עוד אנחנו באי כושר עבודה.

שלחו לנו מייל